Trzy gole Mariusza Stępińskiego w siedem minut [WIDEO]

Mariusz Stępiński strzelił swoje pierwsze gole w barwach Arisu Limassol.

Polak, który został wypożyczony na Cypr z Hellasu Verona, przed tym weekendem rozegrał trzy mecze w koszulce Arisu. Na pierwszego gola czekał jednak do dzisiejszego starcia z Anorthosisem Famagusta. Gdy trafił do siatki po raz pierwszy, worek z bramkami się rozwiązał.

Po raz pierwszy Stępiński pokonał bramkarza drużyny przeciwnej w 12. minucie. W 16. i 19. uczynił to po raz kolejny. Do skompletowania klasycznego hat-tricka polski napastnik potrzebował więc tylko siedmiu minut.

Trzy bramki Stępińskiego okazały się być niezwykle ważne dla Arisu, ponieważ dały mu trzy punkty. Co prawda rywale strzelili dwa gole, ale udało się mu utrzymać prowadzenie i zwyciężyć 3:2. W 86. minucie atakującego zmienił Daniel Sikorski.

Po czterech kolejkach Aris ma na koncie siedem punktów, co daje mu drugie miejsce w tabeli. Ekipa Stępińskiego jest beniaminkiem cypryjskiej ekstraklasy, ale ma bardzo ambitne plany.