Trzy kluby monitorują sytuację Doucouré

Trzy kluby monitorują sytuację Doucouré
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC

Abdoulaye Doucouré przykuł uwagę europejskich krezusów.

25-latek po raz kolejny potwierdza, że dobra dyspozycja w minionych sezonach nie była dziełem przypadku. Nie może dziwić zatem fakt, że jego poczynaniom przyglądają się najmocniejszy zespoły nie tylko z Wysp, ale również z całej Europy.

Media informowały w ostatnich godzinach, że chęć pozyskania Francuza przejawia Liverpool. Nie jest to jednak nowy temat, ponieważ Jürgen Klopp rozważał tę opcję w lecie. Sam zainteresowany przyznał natomiast, że gra dla klubu zlokalizowanego na Anfield byłaby spełnieniem jego marzeń.

W obecnej sytuacji transfer wydaje się jednak mało prawdopodobny. Tym bardziej że „The Reds” sięgnęli w lipcu po Fabinho.

Doucouré nie powinno to jednak martwić, ponieważ jest on celem transferowym Arsenalu i Paris Saint-Germain. Kwota 40 milionów funtów, którą działacze Watfordu oczekują za swojego asa, nie stanowi dla nich większego problemu w razie ewentualnej transakcji. 

Francuz rozegrał w tym sezonie 10 ligowych spotkań. W tym czasie zaliczył cztery asysty. Umowa wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy