Trzy kluby po Graya. Kapustka może się cieszyć?

Trzy kluby po Graya. Kapustka może się cieszyć?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Mirror

Jak podaje „The Mirror”, latem kilka angielskich klubów może stoczyć walkę o Demaraia Graya.

Młodzieżowy reprezentant Anglii, który od dawna jest uważany za spory talent, w tym sezonie rozegrał 26 ligowych spotkań w koszulce Leicester City. Tylko w dwóch przypadkach 20-latek przebywał jednak na murawie przez pełne 90 minut i zdaniem brytyjskich mediów, on sam nie wyklucza transferu.


Chętnych nie brakuje. Wyżej wymienione źródło wśród zainteresowanych wymienia Everton, Liverpool oraz Tottenham. Właśnie ta trójka ma najbardziej liczyć się w walce o jego podpis.

Zdaniem dziennikarzy z Wysp, w umowę Graya z „Lisami” wpisana jest klauzula odstępnego, która opiewa na 22 miliony funtów. Aktualni mistrzowie Anglii nigdy nie potwierdzili tej informacji, ale wszystko wskazuje na to, że potencjalny nabywca 20-latka będzie musiał przelać właśnie taką kwotę na konto klubu z King Power Stadium.


Młody skrzydłowy trafił do Leicester na początku zeszłego roku. „Lisy” zapłaciły wtedy za niego Birmingham nieco ponad cztery miliony funtów.


Potencjalny transfer Graya byłby dobrą informacją dla Bartosza Kapustki. Reprezentant Polski, który w ostatnim czasie również jest łączony z kilkoma klubami, straciłby tym samym jednego konkurenta do miejsca w składzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy