Trzy kluby po piłkarza Realu Madryt. Przeprowadzka wielce prawdopodobna

Trzy kluby po piłkarza Realu Madryt. Przeprowadzka wielce prawdopodobna fot. Cesar Cebolla/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

Real Madryt może latem wypożyczyć Ardę Gülera. Takim ruchem zainteresowane są trzy kluby: AC Milan, Tottenham Hotspur oraz Bayer Leverkusen - donosi „Sport”.

„Królewscy” przed startem bieżącego sezonu rzutem na taśmę ubiegli FC Barcelonę i za 20 milionów euro kwoty podstawowej sprowadzili wyróżniającego się zawodnika w Turcji.

Pierwsze wrażenia były bardzo obiecującego, ale ofensywny pomocnik lub skrzydłowy długo czekał na debiut. Wszystko przez problemy zdrowotne.

Jak dotąd Turek uzbierał cztery występy i wydaje się, że wobec kontuzji Jude’a Bellinghama w najbliższym czasie otrzyma więcej minut.

Carlo Ancelotti zdążył jednak zauważyć, że Ardzie Gülerowi ciągle brakuje sporo, aby mógł konkurować z piłkarzami na najwyższym poziomie.

Idąc tym razem, całkiem możliwe, że latem Real Madryt zdecyduje się na wypożyczenie Turka.

„Sport” podaje, że chętnych nie brakuje. To AC Milan, Tottenham Hotspur oraz Bayer Leverkusen.

Lider hiszpańskiej ekstraklasy w przeszłości już kilkukrotnie wysyłał swoich graczy do innych drużyn w celu zebrania doświadczenia. Tę drogę obrali Dani Carvajal, Andrij Łunin czy Brahim Díaz. Obecnie cała trójka może liczyć na występy od pierwszych minut.

Wspomniane źródło podkreśla, że ostateczna decyzja będzie należeć do samego Gülera.

***

Toni Kroos z niespodziewanym powrotem? Niemiec komentuje

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy