Trzy ofensywne opcje transferowe Barcelony

Trzy ofensywne opcje transferowe Barcelony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mundo Deportivo

Nie ustają spekulacje nad zimowymi wzmocnieniami Barcelony.

"Mundo Deportivo" od ponad miesiąca prowadzi politykę ujawniania kandydatów, którzy w styczniu mogą przywdziać barwy katalońskiego klubu. Wydaje się jednak, że główna lista życzeń zawiera trzech piłkarzy różnych kategorii. Tak przynajmniej twierdzi wspomniany wyżej dziennik, bardziej weryfikując swoje wcześniejsze doniesienia.

Celem numer jeden dalej pozostaje Nolito, aczkolwiek sam piłkarz zadeklarował już, że nie zamierza opuszczać Celty Vigo. Mimo wszystko sprowadzenie go jest pragnieniem Luisa Enrique, wielkiego fana skrzydłowego, z którym miał okazję współpracować. Przemawia za nim także historia - w przeszłości bowiem bronił barw mistrza kraju.

Opcją drugą jest Anwar El Ghazi. Barcelonie zarzuca się od niedawna, że jej akademia nie stanowi już takiej siły, jak kilka lat wcześniej i w La Masii nie ma ponoć piłkarzy, którzy zapewnią jakość i poszerzenie ławki. 20-latka z Ajaksu uważa się za duży talent, który mógłby idealnie sprawdzić się w roli zmiennika dla Messiego czy Neymara, a jednocześnie wiele by się od nich nauczył.

Trzecią koncepcją jest pozyskanie kogoś, kto będzie pełnił rolę podobną do tej, którą odgrywał niegdyś Henrik Larsson. Teraz weteranem miałby być Robin van Persie, nie do końca zadowolony z pobytu w Fenerbahçe i wciąż marzący o powrocie na szczyt. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy