Trzy opcje Klosego

Trzy opcje Klosego
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: LaLazioSiamoNoi

Zespoły z Major League Soccer pozostają w kontakcie z Miroslavem Klose.

Kontuzje i problem osobiste mogą sprawić, że były reprezentant Niemiec pożegna się z Lazio. Ewentualny nabywca nie będzie musiał zapłacić za niego ani grosza, bowiem kontrakt weterana wygasa w czerwcu.

Jak informuje "LaLazioSiamoNoi", Klose to cel transferowy trzech zespołów MLS. Jego sprowadzeniem interesują się Los Angeles Galaxy, New York Red Bulls oraz Chicago Fire. Decydując się na przenosiny za Ocean, napastnik stałby się kolejną dawną gwiazdą europejskich lig, która podjęła taki krok.

Klose to jeden z najbardziej utytułowanych graczy w historii niemieckiej piłki. W swojej karierze dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Bundesligi oraz zajął wszystkie możliwe miejsca na podium Mistrzostw Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy