Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia

Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Blic I Mondo.rs

Serbskie media podają, że na Aleksandara Prijovicia zostanie nałożony trzymiesięczny areszt domowy.

W piątek 29-letni napastnik został zatrzymany przez serbską policję. Zgodnie z pierwotnymi informacjami Prijović razem ze swoją żoną oraz przyjaciółmi złamali godzinę policyjną wprowadzoną przez tamtejszy rząd. „Prijo” i spółka po 17:00 przebywali w kawiarni znajdującej się w jednym z belgradzkich hoteli.

Już później pojawiły się doniesienia sugerujące, że z racji miejsca spotkania problemem nie okazało się złamanie godziny policyjnej, tylko liczba osób przebywających obok siebie na małej przestrzeni. W sumie było ich 20, co znacznie przewyższa ustalony limit. Potwierdziła to serbska policja.

Jak pisze m.in. „Blic” Prijović przyznał się do winy i zaakceptował już karę za złamanie przepisów. Tą będzie trzymiesięczny areszt domowy. Sprawa musi jeszcze formalnie przejść przez sąd, ale jest to przesądzone.

Prijović, który w przeszłości występował w Legii Warszawa, obecnie jest zawodnikiem Al-Ittihad. Jego bilans z tego sezonu to 12 spotkań, gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy