Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia

Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Blic I Mondo.rs

Serbskie media podają, że na Aleksandara Prijovicia zostanie nałożony trzymiesięczny areszt domowy.

W piątek 29-letni napastnik został zatrzymany przez serbską policję. Zgodnie z pierwotnymi informacjami Prijović razem ze swoją żoną oraz przyjaciółmi złamali godzinę policyjną wprowadzoną przez tamtejszy rząd. „Prijo” i spółka po 17:00 przebywali w kawiarni znajdującej się w jednym z belgradzkich hoteli.

Już później pojawiły się doniesienia sugerujące, że z racji miejsca spotkania problemem nie okazało się złamanie godziny policyjnej, tylko liczba osób przebywających obok siebie na małej przestrzeni. W sumie było ich 20, co znacznie przewyższa ustalony limit. Potwierdziła to serbska policja.

Jak pisze m.in. „Blic” Prijović przyznał się do winy i zaakceptował już karę za złamanie przepisów. Tą będzie trzymiesięczny areszt domowy. Sprawa musi jeszcze formalnie przejść przez sąd, ale jest to przesądzone.

Prijović, który w przeszłości występował w Legii Warszawa, obecnie jest zawodnikiem Al-Ittihad. Jego bilans z tego sezonu to 12 spotkań, gol i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy