Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia

Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Blic I Mondo.rs

Serbskie media podają, że na Aleksandara Prijovicia zostanie nałożony trzymiesięczny areszt domowy.

W piątek 29-letni napastnik został zatrzymany przez serbską policję. Zgodnie z pierwotnymi informacjami Prijović razem ze swoją żoną oraz przyjaciółmi złamali godzinę policyjną wprowadzoną przez tamtejszy rząd. „Prijo” i spółka po 17:00 przebywali w kawiarni znajdującej się w jednym z belgradzkich hoteli.

Już później pojawiły się doniesienia sugerujące, że z racji miejsca spotkania problemem nie okazało się złamanie godziny policyjnej, tylko liczba osób przebywających obok siebie na małej przestrzeni. W sumie było ich 20, co znacznie przewyższa ustalony limit. Potwierdziła to serbska policja.

Jak pisze m.in. „Blic” Prijović przyznał się do winy i zaakceptował już karę za złamanie przepisów. Tą będzie trzymiesięczny areszt domowy. Sprawa musi jeszcze formalnie przejść przez sąd, ale jest to przesądzone.

Prijović, który w przeszłości występował w Legii Warszawa, obecnie jest zawodnikiem Al-Ittihad. Jego bilans z tego sezonu to 12 spotkań, gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy