Tuchel komentuje sytuację z Neymarem

Tuchel komentuje sytuację z Neymarem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Thomas Tuchel został zapytany o zamieszanie dotyczące Neymara.

Przyszłość gwiazdora Paris Saint-Germain wciąż nie jest jasna. Media od pewnego czasu donoszą, że Brazylijczyk chce odejść z ekipy mistrza Francji. Wydaje się, że władze PSG są gotowe pożegnać się ze swoją gwiazdą, ale pod jednym warunkiem - na stole musi pojawić się zadowalająca paryżan oferta.

- Zawsze jestem rozczarowany, gdy zawodnik później dołącza do drużyny. Wszystko jest jednak między nami jasne. Teraz sprawa toczy się między Neymarem a klubem.

- Czy wiedziałem, że chce odejść? Tak, przed Copa América. Od początku to była jednak sprawa między nim a klubem. Jeśli w tym momencie jest w szatni, to pozostaje moim piłkarzem i będę z nim pracował. Jestem gotowy na wszystko. Do wielu rzeczy trzeba się dostosować - powiedział Tuchel.

Jeśli Neymar faktycznie ma w najbliższym czasie odejść z PSG, to zapewne wróci do Barcelony. Katalończycy muszą jednak osiągnąć konsensus z paryżanami.

Bilans Brazylijczyka z poprzedniego sezonu to 28 występów, 23 trafienia i 13 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy