Tuchel o sytuacji Neymara: To niemożliwe

Tuchel o sytuacji Neymara: To niemożliwe fot. FotoPyk
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PSG

Thomas Tuchel, trener Paris Saint-Germain, po porażce ligowej 1-2 z Rennes wypowiedział się na temat sytuacji Neymara.

- W tej chwili nie jest możliwe, aby grał, ponieważ nie trenował, jak pozostali piłkarze. Ryzyko odniesienia kontuzji jest w związku z tym zbyt duże. Poza tym nie możemy stracić Neymara bez rekrutacji nowego zawodnika. To niemożliwe. Jeśli on jednak zostanie, dostaniemy gracza, który może nam wygrywać pojedynki, czasem jest to konieczne.

- Okno transferowe jest otwarte. Sądzicie, że sprawa rozstrzygnie się jutro czy pojutrze? Nie uważam tak. Nic nie wiadomo - powiedział Niemiec.

Wedle francuskich mediów tym samym Tuchel wywiera presję na działaczy, by nie sprzedawali Neymara. Wcześniej dyrektor sportowy, Leonardo, potwierdził, że prowadzone są negocjacje w sprawie sprzedaży brazylijskiej gwiazdy. Pozyskać piłkarza chcą przede wszystkim FC Barcelona i Real Madryt, jednak na razie brak przełomu w negocjacjach, które w przypadku pierwszego klubu dodatkowo utrudniło odejście Philippe Coutinho do Bayernu Monachium.

Okno transferowe w ligach hiszpańskiej i francuskiej jest otwarte do 2 września.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy