Tunezja nie przeprosi, czeka ją surowa kara!

Tunezja nie przeprosi, czeka ją surowa kara!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Supersport

CAF, czyli Konfederacja Afrykańskiej Piłki Nożnej, zażądała od Tunezji przeprosin w związku z zachowaniem w trakcie i po meczu z Gwineą Równikową w ramach Pucharu Narodów Afryki. Nic takiego jednak nie będzie miało miejsca.

Tunezyjczycy po naradach postanowili, że podczas spotkania złożą jedynie wyjaśnienia, dlaczego uważają się za pokrzywdzonych w sytuacji.

Wcześniej CAF zdecydowała o karze dla arbitra Rajindraparsada Seechurna i grzywnach dla Tunezji i Gwinei Równikowej. Tunezyjczycy, którzy bardzo intensywnie protestowali przeciwko decyzjom sędziego, zostali też poproszeni o wyjaśnienia i przeprosiny: http://transfery.info/73579,autor-sedziowskiego-skandalu-surowo-ukarany-wideo

Teraz wszystko zależy od działaczy kontynentalnej federacji, którzy w razie niedopełnienia oczekiwanych działań grozili wyrzuceniem Tunezyjczyków z następnej edycji turnieju, do której eliminacje zaczynają się w czerwcu. 

Warto przypomnieć, że z następnej edycji wykluczone jest już m.in. Maroko, które w ostatniej chwili zrezygnowało z organizacji PNA 2015.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy