Tyle Juventus zapłaci za „zaklepany” transfer obrońcy

Tyle Juventus zapłaci za „zaklepany” transfer obrońcy fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

„La Gazzetta dello Sport” podała, ile Atalanta zarobi na sprzedaży Mattii Caldary.

"La Dea" spisuje się w trwających rozgrywkach nadzwyczaj dobrze. Po 16. kolejkach Atalanta zajmuje szóstą pozycję, tuż za miejscem gwarantującym grę w Lidze Europy, i wyprzedza między innymi Inter, Fiorentinę i Torino. Fenomenem w sukcesach "Orobicich" jest fakt, że dobre wyniki są efektem wybuchu talentów zawodników, którzy wychowali się w klubie.

Najbardziej uzdolnieni piłkarze, tacy jak Franck Kessié, czy Mattia Caldara, z miejsca znaleźli się w notesach skautów z całych Włoch. Ten drugi stał się obiektem zainteresowania Milanu, Interu, Napoli i Romy, lecz "La Gazzetta dello Sport" podaje, że to Juventus wygrał wyścig po jego kartę zawodniczą (WIĘCEJ TUTAJ).

Teraz włoski dziennik informuje, że "Stara Dama" musi sporo zainwestować, by zapewnić sobie usługi defensora. 22-latek będzie kosztował "Bianconerich" 15 milionów euro, a do kwoty transferu mogą dojść jeszcze bonusy, które podwyższą ją do 20 milionów. Transfer ma zostać zrealizowany w 2018 roku, a sam zawodnik nie ukrywa zadowolenia z zainteresowania mistrzów Włoch.

- Jestem zaszczycony, że łączy się mnie z Juventusem. Tercet BBC, Barzagli-Bonucci-Chiellini, to mój wzór do naśladowania. Lubię ich zwycięską mentalność, to najlepszy klub we Włoszech. Roma także ma bardzo dobrych zawodników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy