Tyle Juventus zapłaci za „zaklepany” transfer obrońcy

Tyle Juventus zapłaci za „zaklepany” transfer obrońcy
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

„La Gazzetta dello Sport” podała, ile Atalanta zarobi na sprzedaży Mattii Caldary.

"La Dea" spisuje się w trwających rozgrywkach nadzwyczaj dobrze. Po 16. kolejkach Atalanta zajmuje szóstą pozycję, tuż za miejscem gwarantującym grę w Lidze Europy, i wyprzedza między innymi Inter, Fiorentinę i Torino. Fenomenem w sukcesach "Orobicich" jest fakt, że dobre wyniki są efektem wybuchu talentów zawodników, którzy wychowali się w klubie.

Najbardziej uzdolnieni piłkarze, tacy jak Franck Kessié, czy Mattia Caldara, z miejsca znaleźli się w notesach skautów z całych Włoch. Ten drugi stał się obiektem zainteresowania Milanu, Interu, Napoli i Romy, lecz "La Gazzetta dello Sport" podaje, że to Juventus wygrał wyścig po jego kartę zawodniczą (WIĘCEJ TUTAJ).

Teraz włoski dziennik informuje, że "Stara Dama" musi sporo zainwestować, by zapewnić sobie usługi defensora. 22-latek będzie kosztował "Bianconerich" 15 milionów euro, a do kwoty transferu mogą dojść jeszcze bonusy, które podwyższą ją do 20 milionów. Transfer ma zostać zrealizowany w 2018 roku, a sam zawodnik nie ukrywa zadowolenia z zainteresowania mistrzów Włoch.

- Jestem zaszczycony, że łączy się mnie z Juventusem. Tercet BBC, Barzagli-Bonucci-Chiellini, to mój wzór do naśladowania. Lubię ich zwycięską mentalność, to najlepszy klub we Włoszech. Roma także ma bardzo dobrych zawodników.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy