Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe]

Jan Bednarek opuści latem Southampton? To możliwy scenariusz, o czym od dłuższego czasu informują media. Tomasz Włodarczyk poinformował natomiast w programie „Okno Transferowe” o kwocie, którą angielski klub oczekuje za reprezentanta Polski.

Jan Bednarek jest ważną postacią reprezentacji Polski. W tym roku, a konkretniej na przełomie listopada i grudnia odbędą się Mistrzostwa Świata, a 26-latek prawdopodobnie weźmie w nich udział, o ile dopisze mu zdrowie i regularnie będzie grał w klubie.

Na razie na obie te rzeczy nie powinien narzekać, ale nie można wykluczyć scenariusza, w którym to latem zmieni pracodawcę, bo mówi się o tym coraz częściej.

Bo choć w Southampton na pewny plac, to być może poszuka nowych wyzwań. W ekipie „Świętych” występuje już bowiem od blisko pięciu lat.

Gdzie mógłby trafić Bednarek? Chętnych na jego usługi nie brakuje, a media najczęściej wymieniają go w kontekście ligi włoskiej. Kilka tygodni temu mówiło się o Interze Mediolan, a teraz zdecydowanie bardziej zdeterminowana jest ekipa Napoli.

Anglicy są świadomi tego, jakie poruszenie generuje środkowy defensor, dlatego też postanowili go wycenić. Zdaniem Tomasza Włodarczyka kwota ewentualnej transakcji wyniesie minimum 20 milionów euro.

Były zawodnik Lecha Poznań rozegrał w tym sezonie łącznie 34 mecze. W tym czasie zdobył cztery gole.

Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy