Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin

Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Tymoteusz Puchacz dąży do opuszczenia szeregów Unionu Berlin w ostatniej fazie letniego okna transferowego - poinformował Łukasz Wiśniowski w programie „Okno Transferowe” w Meczyki.pl.

Dwunastokrotny reprezentant Polski obiecywał sobie wiele po przeprowadzce z Lecha Poznań do niemieckiego klubu w lipcu ubiegłego roku za 2,5 miliona euro.

Od początku nie otrzymywał on jednak zbyt wielu szans na wykazanie się prezentowanymi umiejętnościami. Dlatego zimą udał się na wypożyczenie do Trabzonsporu, któremu pomógł sięgnąć po mistrzostwo Turcji.

Osiągnięcie tego sukcesu przełożyło się na zaliczenie powrotu przez Tymoteusza Puchacza do Unionu Berlin, gdzie solidnie przepracował okres przygotowawczy. Z tego powodu żywił głębokie nadzieje do otrzymania prawdziwej szansy do zaistnienia na poziomie Bundesligi.

23-letni zawodnik nie został jednak ani razu umieszczony przez trenera Ursa Fischera w kadrze na mecz o mistrzostwo Niemiec. Dlatego też lewy obrońca zabiega bardzo mocno o opuszczenie w najbliższych dniach niemieckiej drużyny, ponieważ pozostanie w niej pozbawi go szansy wzięcia udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata

Łukasz Wiśniowski stwierdził w programie „Okno Transferowe”, że reprezentant Polski jest otwarty na następne wypożyczenie i to nawet do słabszego klubu, by tylko otrzymać gwarancję notowania regularnych występów.

Do tej pory Puchacz wystąpił łącznie w siedmiu spotkaniach Unionu Berlin i zanotował w nich dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy