U-20: Zagraniczne powołania Magiery na listopadowe spotkania

U-20: Zagraniczne powołania Magiery na listopadowe spotkania fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Jacek Magiera ogłosił zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-20 na listopadowe mecze ze Szwajcarią i Norwegią.

Na liście znalazło się pięciu zawodników. Trzech występuje na co dzień w Niemczech, a dwóch na Słowacji - Dawid Kurminowski i Jakub Kiwior reprezentują barwy MŠK Žilina.

Polacy zagrają ze Szwajcarią w ramach Elite League, a z Norwegią zmierzą się towarzysko. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 listopada w Chojnicach (początek o 16:00). Drugie podopieczni Magiery rozegrają cztery dni później w Bytowie (start o 17:00).

Przypomnijmy, że w październiku biało-czerwoni pokonali Niemców (4:3) i ulegli Holandii (1:2).

Zagraniczne powołania Magiery:

Jakub Bednarczyk (St. Pauli);
Jakub Kiwior (MSK Zilina);
Dawid Kurminowski (MSK Zilina);
Adrian Stanilewicz (Bayer);
Marcel Zylla (Bayern).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy