U-20: Zagraniczne powołania Magiery na listopadowe spotkania

U-20: Zagraniczne powołania Magiery na listopadowe spotkania fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Jacek Magiera ogłosił zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-20 na listopadowe mecze ze Szwajcarią i Norwegią.

Na liście znalazło się pięciu zawodników. Trzech występuje na co dzień w Niemczech, a dwóch na Słowacji - Dawid Kurminowski i Jakub Kiwior reprezentują barwy MŠK Žilina.

Polacy zagrają ze Szwajcarią w ramach Elite League, a z Norwegią zmierzą się towarzysko. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 listopada w Chojnicach (początek o 16:00). Drugie podopieczni Magiery rozegrają cztery dni później w Bytowie (start o 17:00).

Przypomnijmy, że w październiku biało-czerwoni pokonali Niemców (4:3) i ulegli Holandii (1:2).

Zagraniczne powołania Magiery:

Jakub Bednarczyk (St. Pauli);
Jakub Kiwior (MSK Zilina);
Dawid Kurminowski (MSK Zilina);
Adrian Stanilewicz (Bayer);
Marcel Zylla (Bayern).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy