U-21: Skład Polski na mecz z Czarnogórą

U-21: Skład Polski na mecz z Czarnogórą fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Poznaliśmy wyjściowy skład młodzieżowej reprezentacji Polski na poniedziałkowe spotkanie towarzyskie z Czarnogórą.

Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza przegrała ostatni tegoroczny mecz o punkty z Bułgarią (0:3) w ramach eliminacji do Mistrzostwach Europy U-21 i teraz staje przed szansą na poprawienie sobie humorów przed kolejnym pojedynkami w grupie 5, a ma ku temu dobrą okazję, ponieważ jej przeciwnikiem w towarzyskim starciu będzie Czarnogóra.

Pierwszy gwizdek na stadionie w Podgoricy zabrzmi o godz. 15:00. Niestety żadna polska telewizja nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania.

POLSKA: Bułka - Gumny, Wiśniewski, Walukiewicz, Pestka - Litkowski, Lusiusz, Slisz, Bogusz, Płacheta - Klimala.
Ławka rezerwowych: Grabara, Niemczycki, Fila, Sobociński, Ambrosiewicz, Moder, Pyrdoł, Kowalczyk, Szysz, Tomczyk.

AKTUALIZACJA

Podajemy także skład naszego przeciwnika.

CZARNOGÓRA: Dukić - Malasević, Milić, Drincić, Roganović - Terzić, Ktistović, Vukotić, Stjepović, Sekulić - Kristović.
Ławka rezerwowych: Ljubanović, Obradović, Scekić, Banović, Milicković, Eraković, Kordić, Skenderović, Grubac, Vućićrvić, Popović.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy