U-21: Składy na Rosja - Polska

U-21: Składy na Rosja - Polska fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na piątkowe spotkanie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy pomiędzy Rosją a Polską.

W dwóch dotychczasowych meczach kwalifikacyjnych prowadzona przez Czesława Michniewicza reprezentacja Polski do lat 21 zdobyła sześć punktów i przewodzi tabeli grupy 5. Rosjanie, podobnie jak Bułgarzy, mają na koncie cztery „oczka”.

W porównaniu do ostatniego starcia z Estonią (4:0) do jedenastki zespołu Michniewicza wskoczyli Robert Gumny i Mateusz Bogusz.

Pierwszy gwizdek o 16:00.

ROSJA: Maksimenko; Rasskazow, Diwiejew, Jewgieniew, Krugowoj, Umjarow, Obljakow, Utkin, Sulejmanow, Łomowicki, Czałow.
Ławka: Safonow, Gołubiew, Kuchajew, Głuszenkow, Kaługin, Grulew, Tatajew, Glebow, Lisowij.

POLSKA: Grabara; Gumny, Walukiewicz, Sobociński, Pestka, Jóźwiak, Dziczek, Fila, Bogusz, Płacheta, Klimala.
Ławka: Bułka, Wiśniewski, Ambrosiewicz, Tomczyk, Ściślak, Listkowski, Lusiusz, Moder, Bida.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy