U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE]

U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Maciej Stolarczyk ogłosił listę zawodników grających za granicą powołanych na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21.

Zgrupowanie reprezentacji młodzieżowej odbędzie się w dniach 21-30 marca w hiszpańskim San Pedro del Pinatar.

Jeśli chodzi o zawodników, którzy nie grali jeszcze w kadrze U-21, powołania otrzymali Jakub Stolarczyk, 20-letni bramkarz Leicester City, oraz 18-letni Patryk Peda, który szkoli się w SPAL.

Jakiś czas temu biało-czerwoni poznali rywali w eliminacjach kolejnych Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Zagrają w nich z Niemcami, Izraelem, Węgrami, Łotwą i San Marino. Kwalifikacje ruszą we wrześniu.

Zagraniczne powołania do reprezentacji Polsku U-21 na marcowe zgrupowanie:

Bramkarz:
Jakub Stolarczyk (Leicester City).

Obrońcy:
Jakub Kiwior (MSK Zilina), Patryk Peda (SPAL).

Pomocnik:
Mateusz Bogusz (Logrones).

Napastnik
Bartosz Białek (Wolfsburg).

***

U-21: Reprezentacja Polski poznała rywali w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Europy [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy