UEFA reaguje na koronawirusa i... odstawia włoskich sędziów

UEFA reaguje na koronawirusa i... odstawia włoskich sędziów fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Unia Europejskich Związków Piłkarskich postanowiła tymczasowo zrezygnować z usług włoskich arbitrów.

Sytuacja panująca na Półwyspie Apenińskim jest stale monitorowana przez sterników futbolu na Starym Kontynencie, którzy na chwilę obecną nie podejmują żadnych drastycznych środków mających na celu zapobiec rozpowszechnianiu się groźnej choroby z odwoływaniem meczów na czele.

Dziennikarze TUTTOmercatoWEB.com przekonują jednak, że przedstawiciele UEFA nie pozostają obojętni na wydarzenia panujące we Włoszech i w najbliższych spotkaniach w europejskich pucharach nie będą korzystać z usług tamtejszych sędziów.

Warto jednak zaznaczyć, że nie tak dawno włoscy arbitrzy bez problemów poruszali się po Europie i nadzorowali przebieg takich pojedynków jak Real Madryt - Manchester City, Espanyol - Wolverhampton czy Arsenal - Olympiakos.

Wiele również na to wskazuje, że Unia Europejskich Związków Piłkarskich nie wyznaczy sędziów z Półwyspu Apenińskiego do poprowadzenia nadchodzących spotkań barażowych o awans na Euro 2020.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy