UEFA reaguje na koronawirusa i... odstawia włoskich sędziów

UEFA reaguje na koronawirusa i... odstawia włoskich sędziów fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Unia Europejskich Związków Piłkarskich postanowiła tymczasowo zrezygnować z usług włoskich arbitrów.

Sytuacja panująca na Półwyspie Apenińskim jest stale monitorowana przez sterników futbolu na Starym Kontynencie, którzy na chwilę obecną nie podejmują żadnych drastycznych środków mających na celu zapobiec rozpowszechnianiu się groźnej choroby z odwoływaniem meczów na czele.

Dziennikarze TUTTOmercatoWEB.com przekonują jednak, że przedstawiciele UEFA nie pozostają obojętni na wydarzenia panujące we Włoszech i w najbliższych spotkaniach w europejskich pucharach nie będą korzystać z usług tamtejszych sędziów.

Warto jednak zaznaczyć, że nie tak dawno włoscy arbitrzy bez problemów poruszali się po Europie i nadzorowali przebieg takich pojedynków jak Real Madryt - Manchester City, Espanyol - Wolverhampton czy Arsenal - Olympiakos.

Wiele również na to wskazuje, że Unia Europejskich Związków Piłkarskich nie wyznaczy sędziów z Półwyspu Apenińskiego do poprowadzenia nadchodzących spotkań barażowych o awans na Euro 2020.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy