2024-06-17 16:38:28; Aktualizacja: 1 tydzień temu
Ukraina na kolanach! Dwa szybkie ciosy Rumunii [WIDEO] Fot. TVP Sport
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: TVP Sport

Po niecałej godzinie gry Rumunia prowadzi z Ukrainą 3:0. Wynik otworzył Nicolae Stanciu, a bramki w drugiej połowie dołożyli Răzvan Marin i Denis Drăguş.

Nieskuteczna Ukraina nie stawia oporu rozpędzonym Rumunom. W pierwszej połowie bramkę na 1:0 po fantastycznym uderzeniu zza pola karnego zdobył Nicolae Stanciu, co jeszcze bardziej tchnęło wiarę w zwycięstwo w szeregi podopiecznych Eduarda Iordănescu.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania na bramki nie musieliśmy długo czekać. Drugi cios Ukraińcom zadał Răzvan Marin, strzelając gola z dystansu w 53. minucie meczu. Cztery minuty później rezultat podwyższył Denis Drăguş, dopełniając formalności po pięknym wejściu Dennisa Mana w pole karne rywali.

Na kwadrans przed końcem Rumunia prowadzi z Ukrainą 3:0.