Uli Hoeness: Nie rozbijemy banku dla Neymara

Uli Hoeness: Nie rozbijemy banku dla Neymara
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal.com

Prezydent Bayernu Monachium wyklucza wydanie dużej sumy pieniędzy na sprowadzenia brazylijskiego napastnika. Klub z Bawarii pobił niedawno rekord transferowy Bundesligi i jak twierdzi Hoeness, nie zamierza w najbliższym czasie robić tego znowu.

Gwiazda Santosu ma kontrakt z klubem ważny do Mistrzostw Świata w 2014 roku, ale spodziewane jest, że przedłuży go przed tym turniejem. Uli Hoeness twierdzi natomiast, że mało prawdopodobne jest, aby Beyern wyłożył ogromną kwotę mogącą wyciągnąć Neymara z Brazylii.

-Nie sądzę, że w ciągu kilku najbliższych lat będziemy w stanie kupić zawodnika droższego od Javiego Martineza – powiedział prezes bawarskiego klubu.

Przypomnijmy, że obecni liderzy Bundesligi ustanowili w letnim oknie nowy transferowy rekord ligi, wykładając 40 milionów sumy odstępnego za zawodnika Athleticu Bilbao Javiego Martineza.

Również sam agent zawodnika określa przejście Neymara do Bayernu raczej jako niemożliwe. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy