United i Liverpool powalczą o gwiazdę Basel

United i Liverpool powalczą o gwiazdę Basel
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mirror

Manchester United dołączył do swoich odwiecznych rywali, Liverpoolu w wyścigu po wschodzącą gwiazdę reprezentacji Szwajcarii, Xherdana Shaqiriego. Piłkarz nazywany "nowym Messim" był wcześniej także obiektem (...)

Manchester United dołączył do swoich odwiecznych rywali, Liverpoolu w wyścigu po wschodzącą gwiazdę reprezentacji Szwajcarii, Xherdana Shaqiriego. Piłkarz nazywany "nowym Messim" był wcześniej także obiektem zainteresowania m.in. Bayernu Monachium.

Bliskie Liverpoolowi źródła donoszą, że od kiedy Kenny Dalglish jest menedżerem, dyrektor sportowy Damien Comolli z jego polecenia oglądał Shaqiriego kilka razy.

Zainteresowanie United jest natomiast wywołane plagą kontuzji w środku pola. Przypomnijmy, że niedysponowani są: Darren Fletcher, Anderson oraz Tom Cleverley.

Jak na ironię, to właśnie Shaqiri pomógł swojemu klubowi, FC Basel w wyeliminowaniu z Ligi Mistrzów Manchesteru United kilka dni temu. Sir Alex Ferguson jest jednak znany ze słów: - Jeśli nie możesz kogoś pokonać, zatrudnij go.
Więcej na temat: Anglia Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy