United testuje młodego Belga

United testuje młodego Belga
Redakcja
Redakcja
Źródło: TalkSport

Manchester United zaprosił na testy młody belgijski talent. David Iboma dostał taką szanse dzięki współpracy angielskiego giganta z Royal Antwerp. Czerwone Diabły już jakiś czas temu bacznie przyglądały się poc(...)

Manchester United zaprosił na testy młody belgijski talent. David Iboma dostał taką szanse dzięki współpracy angielskiego giganta z Royal Antwerp. Czerwone Diabły już jakiś czas temu bacznie przyglądały się poczynaniom najmłodszych zawodników belgijskiego klubu. Najlepsze wrażenie zrobił właśnie Iboma.

Zaledwie 16-letni piłkarz jest prawo nożnym skrzydłowym. Swoją grą wywarł wystarczające wrażenie na przedstawicielach United aby zaproszono go na testy do Manchesteru. Zwrócił na siebie uwagę również innych klubów, jednak jego obecny pracodawca jest zobligowany by o wszystkich transferowych poczynaniach najpierw informować swojego angielskiego partnera.
Więcej na temat: Anglia Belgia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy