United wytypowało nowego obrońcę. Duży transfer z Polakiem w tle

United wytypowało nowego obrońcę. Duży transfer z Polakiem w tle
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Manchester United zamierza skoncentrować uwagę na konkretnym celu transferowym.

Przyszłość José Mourinho wciąż nie jest pewna, ale póki to on zostaje na stanowisku menedżera, nadal zamierza naciskać na zarząd, by ten sprowadził mu nowego obrońcę. „Czerwone Diabły” nie są przekonane co do wejścia na zimowy rynek, ale Portugalczyk planuje naciskać. United również widzi braki na środku defensywy, zatem niewykluczone, iż przychyli się do prośby szkoleniowca.

Klub ma już upatrzony konkretny cel. Od kilku tygodni coraz głośniej spekuluje się na temat transferu Nikoli Milenkovicia. Serb dobrze spisuje się w Serie A w barwach Fiorentiny i mimo iż trafił na Stadio Artemio Franchi w 2017 roku, już teraz może cieszyć się sporym zainteresowaniem większych ekip. United bardzo zależy na zawodniku, co potwierdza Gianluca Di Marzio.

Dobrze zorientowany włoski dziennikarz informuje, że United poczyniło kolejne kroki, mające doprowadzić do jak najszybsze realizacji transferu. Zainteresowanie jest bardzo poważne i w ciągu najbliższych tygodni Toskańczycy z pewnością otrzymają propozycję.

Kwota, którą musiałoby wyłożyć United, wynosi około 50 milionów euro. Dla „Violi” oznacza to spory zarobek, a część z tych pieniędzy zostałaby przeznaczona na kolejne wzmocnienia. Działaczy z Florencji szczególnie interesują młodzi gracze, a na liście życzeń widzimy między innymi polski akcent.

Fiorentina zamierza się postarać o pomocnika Górnika Zabrze, Szymona Żurkowskiego. Talent Polaka nie umknął uwadze we Włoszech, gdzie ostatnimi czasy zwraca się szczególną uwagę na piłkarzy znad Wisły. 21-latkiem zainteresował się również Juventus. Innymi graczami obserwowanymi przez florentczyków są stoper Feyenoordu, Jeremiah St. Juste, oraz skrzydłowy Empoli, Giovanni Di Lorenzo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy