United zdeterminowane w sprawie pomocnika

United zdeterminowane w sprawie pomocnika
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Manchester United szykuje się do oferty za Marko Grujicia.

Według "Daily Mail", operujący w Belgradzie skaut "Czerwonych Diabłów" oglądał 19-latka w niedawnych derbach pomiędzy Crveną Zvezdą a Rad Beograd, z której zwycięsko wyszli gospodarze. Poza tym angielski obserwator pojawił się na meczu w środę, kiedy to zespół wygrał z Vojdoviną.

Dotychczas wydawało się, że liderem w wyścigu po podpis Serba jest Chelsea, która pozostaje w bardzo dobrych stosunkach z jego pracodawcą. Poza tym nierzadko czynione są porównania między młodym zawodnikiem a występującym w Londynie Nemanją Maticiem. 

Pomocnik był częścią zespołu, który sięgnął tego lata po Mistrzostwo Świata do lat 20. Uważa się, że potencjalny nabywca musiałby za niego zapłacić około trzech milionów funtów plus zmienne zależne od jego postawy na boisku.

Grujić od początku swej kariery broni barw jednego klubu. Crvena Zvezda co prawda nie słynie z wypuszczania wielkich talentów jak jej odwieczny rywal Partizan, ale kilku znakomitych zawodników zaczynało przygodę z futbolem w jej szeregach. Nastolatek wykazuje też cechy przywódcze, bowiem w wielu kategoriach wiekowych pełnił rolę kapitana.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy