Upamecano i Sergio Ramos - nowe transferowe wieści na temat stoperów

Upamecano i Sergio Ramos - nowe transferowe wieści na temat stoperów fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano skomentował ostatnie doniesienia transferowe dotyczące Dayota Upamecano (RB Lipsk) oraz Sergio Ramosa (Real Madryt).

Kontrakt 22-letniego Upamecano z Lipskiem jest ważny do 30 czerwca 2023 roku, ale zgodnie z osiągniętym porozumieniem po zakończeniu tego sezonu będzie on dostępny dla innych klubów za 42,5 miliona euro.

Umowa Ramosa z Realem wygasa z kolei za niecałe pół roku. Strony nie doszły do porozumienia w sprawie jej przedłużenia i zdaniem kilku źródeł madrytczycy pogodzili się już z odejściem swojej gwiazdy.

Romano odniósł się głównie do doniesień łączących obu defensorów z Manchesterem United.

„Manchester United nigdy nie prowadził zaawansowanych rozmów dotyczących transferu Upamecano. Piłkarz zawsze był doceniany przez niego, ale takie przenosiny są mało prawdopodobne. Francuz jest głównym celem transferowym Bayernu, który gotów jest aktywować klauzulę. Chelsea i Liverpool nadal są w wyścigu. Zainteresowanie ze strony Paris Saint-Germain zmalało.

MU na dzisiaj nie kontaktował się również z agentem Sergio Ramosa. Klub z Old Trafford podejmie decyzję w sprawie faktycznego priorytetu transferowego, jeśli chodzi o środek obrony, w najbliższych miesiącach. Hiszpanem interesuje się PSG, ale tylko w przypadku wolnego transferu. Odejście wciąż nie jest całkowicie przesądzone, sytuacja z Realem jest otwarta” - poinformował włoski dziennikarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy