Uraz Mirandy

Uraz Mirandy
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Inter Mediolan

Obrońca Interu João Miranda doznał kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji Brazylii i może opuścić najbliższe derby Mediolanu.

Brazylijczyk reprezentował swój kraj we wtorkowym sparingu przeciwko Stanom Zjednoczonym. „Canarinhos” odnieśli zwycięstwo rezultatem 4:1.

W 23. minucie wspomnianego meczu Miranda został zmieniony przez Marquinhosa. Siedem minut wcześniej został uderzony w kolano i nie był w stanie kontynuować gry. Uraz ten stawia jego występ w najbliższych derbach Mediolanu pod znakiem zapytania.

- Zostałem niefortunnie uderzony w kolano i musiałem opuścić plac gry — wyjaśnił Miranda. - Teraz muszę przejść dodatkowe badania, by poznać szczegóły — dodał.

- Nie sądzę, by było to coś poważnego, ale nie mam pewności. Zamierzam teraz trenować w klubie i zrobić wszystko, by zapracować sobie na dalsze powołania do reprezentacji — skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy