Utalentowany Macedończyk na celownikach potęg

Utalentowany Macedończyk na celownikach potęg
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Türkiye Gazetesi

Eljif Elmas przykuł uwagę czterech klubów.

18-latek od lipca zeszłego roku reprezentuje barwy Fenerbahçe SK. Wcześniej był zawodnikiem Rabotnicki Skopje. Mimo stosunkowo młodego wieku, ma na swoim koncie pięć występów w barwach czwartej ekipy ligi tureckiej.

Pomocnik, który w swoim kraju jest określany miałem „cudownego chłopca”, już od jakiegoś czasu budzi spore zainteresowanie wśród europejskich potęg. W lecie chęć jego zakontraktowania przejawiała Borussia Dortmund. Zawodnik, zdając sobie sprawę z rywalizacji, jaka czyha na niego w Niemczech, postanowił skorzystać z oferty Fenerbahçe.

BVB nie zamierza rezygnować z planu pozyskaniu Elmasa, jednak w wyścigu o podpis utalentowanego pomocnika dortmundczykom przybyło kilku konkurentów. Mowa o Manchesterze City, Feyenoordzie Rotterdam i PSV Eindhoven.

Warto wspomnieć, że 18-letni zawodnik ma na swoim koncie dwa występy w dorosłej kadrze Macedonii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy