Valbuena o krok od transferu do Rosji

Valbuena o krok od transferu do Rosji
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Gianlucadimarzio.com

Mathieu Valbuena może wkrótce opuścić Ligue 1. Możliwym kierunkiem przenosin Francuza jest... Moskwa

Valbuena jest od 2006 roku piłkarzem Olympique Marsylia. Choć jego kontrakt z marsylczykami obowiązuje aż do 2017 roku, to niewykluczone jest, że nie wypełni go w całości. 

Francuzem swego czasu interesowały się kluby włoskie, ale to nie Serie A będzie domyślnym kierunkiem dla skrzydłowego. Z konkretną ofertą za zawodnika zgłosiło sie Dynamo Moskwa, a negocjacje są już na dość zaawansowanym poziomie.

Wiele więc wskazuje na to, że Valbuena po 8 latach opuści Marsylię. W ciągu kilku nastepnych dni oba kluby oraz sam zawodnik powinni ogłosić szczęsliwy finał rozmów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy