Varane: Na razie nie myślę o Chelsea
2014-06-02 14:40:39; Aktualizacja: 11 lat temu
Obrońca Realu Madryt, Raphaël Varane, przyznał, że na razie nie myśli o zainteresowaniu ze strony londyńskiej Chelsea.
Reprezentant Francji chce się na razie skupić na nadchodzącym Mundialu, mimo zainteresowania klubu ze Stamford Bridge. Jest on jednym z kandydatów do zastąpienia sprzedanego do Paris Saint-Germain, Davida Luiza.
Zwolennikiem tego transferu jest menedżer "The Blues", Jose Mourinho, który prowadził Varane'a w Realu Madryt. 21-letni piłkarz na razie odciął się od medialnych spekulacji i w pełni koncentruje się na zbiliżających Mistrzostwach Świata:
- Na razie nie myślę o zainteresowaniu ze strony Chelsea. Przed nami Mundial, któremu poświęcam swoją uwagę. Mamy młody, motywowany zespól, który może dokonać wielkich rzeczy - powiedział obrońca.
- Kocham swoją reprezentację i zrobię dla niej wszystko. Asystent trenera w Realu, Zinedine Zidane, wie co to znaczy wygrać Mistrzostwa. Wspaniale się o tym z nim rozmawia - dodał.
Defensor skomentował również wygraną po raz 10 przez "Królewskich" Ligę Mistrzów: - "La Decima" to coś wspaniałego. Moi koledzy czekali na to bardzo długo. To jedno z najważniejszych wydarzeń w mojej karierze. To było jak pełen emocji i szczęścia sen - zakończył Varane.





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




