Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE]

Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE] fot. Viaplay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: NENT Group

Nordic Entertainment Group (NENT Group) poinformowało, że 3 sierpnia uruchomi serwis streamingowy Viaplay w Polsce, gdzie będziemy mogli przede wszystkim oglądać mecze niemieckiej Bundesligi.

Skandynawska firma wdarła się przebojem na polski rynek mediów sportowym za sprawą ogłoszenie informacji o nabyciu prawa do transmitowania lubianych w naszym kraju rozgrywek Bundesligi aż do końca sezonu 2028/2029.

W późniejszym okresie zaczęła rozbudowywać dla nas piłkarską ofertę poprzez pozyskanie możliwości do transmitowania eliminacji Mistrzostw Świata z kontynentu afrykańskiego, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy, Mistrzostw Świata kobiet w 2023 roku, Copa América 2024 czy rozgrywek kobiecych w Niemczech, Anglii, Włoch oraz Hiszpanii (w tych trzech ostatnich tylko wybrane mecze).

NENT Group przejmie także prawa do pokazywania między innymi Formuły 1 od Eleven Sports od 2023 roku i zamierza dalej ubogacać swoją ofertę programową.

Na razie musimy się jednak zadowolić wymienionymi wyżej sportowymi zmaganiami oraz bogatą biblioteką z filmami i serialami, do których uzyskamy dostęp już 3 sierpnia, o czym poinformował skandynawski nadawca wraz z potwierdzoną miesięczną opłatą za subskrypcję serwisu streamingowego Viaplay.

„3 sierpnia Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) uruchomi w Polsce usługę streamingową Viaplay, która zaoferuje polskim widzom unikalną kombinację najlepszych transmisji sportowych na żywo, Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci, w cenie 34 złotych miesięcznie z atrakcyjną promocją startową.

Po wprowadzeniu Viaplay w Polsce, będziemy dostępni w dziewięciu krajach europejskich, w USA pod koniec 2021, w Holandii w pierwszym kwartale 2022 i na czterech kolejnych rynkach do końca 2023 roku.

Oferta Viaplay w Polsce (www.viaplay.pl) obejmuje cztery kategorie: sport premium na żywo, Viaplay Originals, filmy i seriale międzynarodowe oraz treści dla dzieci” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

- Viaplay zaoferuje polskim widzom coś wyjątkowego. Nasze połączenie najlepszych sportów na żywo, najwyższej klasy Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci nie ma sobie równych na rynku – i to to dopiero początek.Będziemy stale inwestować w treści i jesteśmy szczególnie podekscytowani współpracą z nowymi i uznanymi lokalnymi talentami przy tworzeniu Polish Viaplay Originals. Przyjeżdżamy do Polski na dłuższą metę i chcemy być liderem pod każdym względem, a my z niecierpliwością czekamy na dzielenie się naszymi historiami, bycie częścią wspaniałych polskich wydarzeń sportowych oraz poznawanie publiczności i partnerów w całym kraju - powiedział Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group.

W opublikowanym oświadczeniu możemy także przeczytać, że filmy oraz seriale będą dla nas dostępne w wersji z napisami i lektorem. Z kolei treści dla dzieci w wersji z dubbingiem. Natomiast emocje sportowe będziemy mogli przeżywać z polskim komentarzem i programami realizowanymi w studiu mieszczącym się w Warszawie.

Viaplay będzie dostępny w Polsce poprzez bezpośrednie subskrypcje i partnerstwa z firmami zewnętrznymi. Usługa będzie obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym smart TV Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL ; smartfony i tablety z systemem iOS i Android, Chromecast i Apple TV, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One, a także komputery PC i Mac.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy