Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE]

Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE] fot. Viaplay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: NENT Group

Nordic Entertainment Group (NENT Group) poinformowało, że 3 sierpnia uruchomi serwis streamingowy Viaplay w Polsce, gdzie będziemy mogli przede wszystkim oglądać mecze niemieckiej Bundesligi.

Skandynawska firma wdarła się przebojem na polski rynek mediów sportowym za sprawą ogłoszenie informacji o nabyciu prawa do transmitowania lubianych w naszym kraju rozgrywek Bundesligi aż do końca sezonu 2028/2029.

W późniejszym okresie zaczęła rozbudowywać dla nas piłkarską ofertę poprzez pozyskanie możliwości do transmitowania eliminacji Mistrzostw Świata z kontynentu afrykańskiego, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy, Mistrzostw Świata kobiet w 2023 roku, Copa América 2024 czy rozgrywek kobiecych w Niemczech, Anglii, Włoch oraz Hiszpanii (w tych trzech ostatnich tylko wybrane mecze).

NENT Group przejmie także prawa do pokazywania między innymi Formuły 1 od Eleven Sports od 2023 roku i zamierza dalej ubogacać swoją ofertę programową.

Na razie musimy się jednak zadowolić wymienionymi wyżej sportowymi zmaganiami oraz bogatą biblioteką z filmami i serialami, do których uzyskamy dostęp już 3 sierpnia, o czym poinformował skandynawski nadawca wraz z potwierdzoną miesięczną opłatą za subskrypcję serwisu streamingowego Viaplay.

„3 sierpnia Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) uruchomi w Polsce usługę streamingową Viaplay, która zaoferuje polskim widzom unikalną kombinację najlepszych transmisji sportowych na żywo, Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci, w cenie 34 złotych miesięcznie z atrakcyjną promocją startową.

Po wprowadzeniu Viaplay w Polsce, będziemy dostępni w dziewięciu krajach europejskich, w USA pod koniec 2021, w Holandii w pierwszym kwartale 2022 i na czterech kolejnych rynkach do końca 2023 roku.

Oferta Viaplay w Polsce (www.viaplay.pl) obejmuje cztery kategorie: sport premium na żywo, Viaplay Originals, filmy i seriale międzynarodowe oraz treści dla dzieci” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

- Viaplay zaoferuje polskim widzom coś wyjątkowego. Nasze połączenie najlepszych sportów na żywo, najwyższej klasy Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci nie ma sobie równych na rynku – i to to dopiero początek.Będziemy stale inwestować w treści i jesteśmy szczególnie podekscytowani współpracą z nowymi i uznanymi lokalnymi talentami przy tworzeniu Polish Viaplay Originals. Przyjeżdżamy do Polski na dłuższą metę i chcemy być liderem pod każdym względem, a my z niecierpliwością czekamy na dzielenie się naszymi historiami, bycie częścią wspaniałych polskich wydarzeń sportowych oraz poznawanie publiczności i partnerów w całym kraju - powiedział Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group.

W opublikowanym oświadczeniu możemy także przeczytać, że filmy oraz seriale będą dla nas dostępne w wersji z napisami i lektorem. Z kolei treści dla dzieci w wersji z dubbingiem. Natomiast emocje sportowe będziemy mogli przeżywać z polskim komentarzem i programami realizowanymi w studiu mieszczącym się w Warszawie.

Viaplay będzie dostępny w Polsce poprzez bezpośrednie subskrypcje i partnerstwa z firmami zewnętrznymi. Usługa będzie obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym smart TV Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL ; smartfony i tablety z systemem iOS i Android, Chromecast i Apple TV, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One, a także komputery PC i Mac.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy