Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę

Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę fot. Vincenzo Izzo / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Victor Osimhen znalazł się na celowniku Newcastle United. Napoli chce za swojego napastnika otrzymać więcej niż 70 milionów euro – informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Newcastle United od początku styczniowego okienka celuje w zakup nowego napastnika i jest gotowe rozbić na niego bank. Co prawda, do zespołu dołączył już Chris Wood, jednak ma on stanowić wyłącznie uzupełnienie i stworzyć więcej opcji do gry w ofensywie.

„Sroki” monitorowały sytuację Dušana Vlahovicia, który jest rewelacją obecnego sezonu Serie A. Ten jednak postanowił przenieść się do włoskiego Juventusu. Kwota transferu Serba wyniesie około 70 milionów euro. Anglicy rozpoczęli zatem poszukiwania innej opcji.

Na celowniku Newcastle United znalazł się Victor Osimhen. W sprawie ewentualnego pozyskania napastnika Napoli odbyły się już pierwsze rozmowy. Włosi jednak stawiają sprawę jasno i wyceniają 23-latka na ponad 70 milionów euro. Tylko w takim przypadku rozważą otrzymaną ofertę.

Osimhen trafił do Napoli we wrześniu 2020 roku z francuskiego Lille. Kosztował wówczas fortunę, bowiem zapłacono właśnie za około 70 milionów euro. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Nigeryjczyk wciąż nie pokazał pełni potencjału, który niewątpliwie posiada. Przeszkadzają mu w tym przede wszystkim liczne urazy, bowiem zmuszają go do przerwy od treningów i regularnego grania. W rozgrywkach Serie A wystąpił łącznie 37 razy i piętnastokrotnie trafiał do siatki rywali.

Osimhen całkiem niedawno wrócił na boisko. Wcześniej przez blisko dwa miesiące leczył złamanie kości jarzmowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy