Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO]

Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] fot. Gennaro Del Vecchio, Enzo Buono [Twitter]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gennaro Del Vecchio [Twitter]

Sporo dzieje się wokół gwiazdy Napoli Victora Osimhena. Tym razem w sieci pojawiło się wideo ukazujące, że Nigeryjczyk nie przywitał się z Diego Demme oraz Piotrem Zielińskim.

W Napoli nie dzieje się dobrze, a przynajmniej na to wskazują doniesienia mediów. W niedzielę mistrz Włoch zremisował bezbramkowo z Bologną. W końcówce meczu trener zespołu Rudi Garcia zdecydował się ściągnąć z boiska Victora Osimhena. To (a także prawdopodobnie taktyka szkoleniowca) nie spodobało się Nigeryjczykowi, który idąc w kierunku ławki rezerwowych, miał krzyczeć, że zespół potrzebuje dwóch współpracujących ze sobą napastników.

Fabrizio Romano informował, że po opadnięciu emocji piłkarz przeprosił Garcię i kolegów z zespołu za swoje zachowanie, tłumacząc to tym, iż po prostu zależy mu na zwycięstwach.

W ostatnich kilkudziesięciu godzinach wybuchła kolejna aferka. Osimhenowi i jego otoczeniu nie przypadły do gustu filmiki wrzucone przez Napoli na TikToka. 24-latek został porównany do kokosa, a także w prześmiewczy sposób zaprezentowano niewykorzystanego przez niego karnego.

- Film, gdzie kpi się z zawodnika, został najpierw upubliczniony, a następnie z opóźnieniem usunięty. To coś, co powoduje poważne szkody dla zawodnika i pogłębia złe traktowanie go w przestrzeni medialnej. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działań prawnych i wszelkich inicjatyw w celu ochrony dobrego imienia Victora - skomentował sprawę przedstawiciel zawodnika Robert Calenda.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym Afrykanin przybył do hotelu przed środowym starciem „Azzurrich” z Udinese. Przywitał się on z team managerem Giuseppe Santoro, ale z siedzącymi obok Diego Demme oraz Piotrem Zielińskim już nie. Ten pierwszy miał długo wyciągniętą rękę w jego kierunku. Nigdy nie można niczego wykluczyć, natomiast nie wydaje się, by idący w zasadzie wprost na kolegów z drużyny gracz ich nie widział.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy