Villarreal wygrał walkę o rozchwytywanego obrońcę Tottenhamu

Villarreal wygrał walkę o rozchwytywanego obrońcę Tottenhamu fot. MDI / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca | AS

Według „Marki” nowym piłkarzem Villarrealu jeszcze dzisiaj ogłoszony może zostać Juan Foyth.

Stoper Tottenhamu Hotspur, który bywa także ustawiany na prawej stronie obrony, nie ma najlepszych relacji z José Mourinho. W związku z tym już kilka miesięcy temu rozważał on swoje odejście, lecz jak dotąd to nie nastąpiło.

Nie tak dawno temat powrócił i to ze zdwojoną siłą. Jego angażem poważne zainteresowanie wyraziły Leeds United, Valencia, Fulham oraz Real Sociedad, ale „Marca” zapewnia, że nie dołączy on do żadnego z tych klubów. W ciągu kilku godzin 22-latek ma bowiem sfinalizować swoją przeprowadzkę do Villarrealu.

Wspomniane źródło nie precyzuje, jaką formę miałby przybrać transfer. Rąbka tajemnicy uchyla za to „AS”, informując o wypożyczeniu z możliwością umieszczenia w umowie stosowanego zapisu o opcji transferu definitywnego.

10-krotny reprezentant Argentyny do „Kogutów” dołączył latem 2017 roku za 13 milionów euro. Od tego czasu rozegrał on 32 spotkania i raz wpisał się na listę strzelców.

Jeśli te informacje się potwierdzą, dla „Żółtej łodzi podwodnej” będzie to już ósme wzmocnienie poczynione w ostatnim czasie. Wcześniej pozyskano m.in. Daniego Parejo czy Gerónimo Rulliego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy