Virgil van Dijk tonuje nastroje dotyczące swojej przyszłości. „Moje słowa zostały wyrwane z kontekstu”

Virgil van Dijk tonuje nastroje dotyczące swojej przyszłości. „Moje słowa zostały wyrwane z kontekstu” fot. kivnl / Shutterstock.com
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: Sky Sports

Virgil van Dijk uspokoił kibiców Liverpoolu i wyjaśnił, że jego ostatnia wypowiedź dotycząca przyszłości została wyrwana z kontekstu.

Po zaskakującym odejściu Jürgena Kloppa na świecznik wzięty został obecny kapitan Liverpoolu - Virgil van Dijk, który w rozmowie z „The Times” zapytany został o jego wizję dotycząca dalszej przyszłości na Anfield.

Holender nie był pewny co do swojej odpowiedzi i oznajmił, że na ten moment nie wie, co przyniesie los i czy wciąż będzie reprezentował barwy Liverpoolu.

- Czy dalej będę częścią tego zespołu? No cóż, nie wiem. Nie mogę wiele na ten temat powiedzieć - przyznał 32-latek.

Taka wypowiedź naturalnie spowodowała u kibiców „The Reds” spore zaniepokojenie. Jak się jednak okazało, słowa te zostały wyciągnięte z kontekstu, co postanowił wyjaśnić sam zawodnik w wywiadzie dla niemieckiego oddziału Sky Sports.

- Mówiąc całkowicie wprost, jestem w pełni oddany klubowi. Kocham ten klub i tych kibiców. Moje słowa zostały całkowicie wyrwane z kontekstu. Jestem w pełni zaangażowany w ten klub. Kocham każdą sekundę spędzoną w jego barwach. Jestem kapitanem i będziemy dawać z siebie wszystko - tłumaczył reprezentant Holandii.

W obecnym sezonie defensor Liverpoolu rozegrał łącznie 25 spotkań, w których strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty.

Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy