Vlahović za 30 milionów euro

Vlahović za 30 milionów euro fot. Dusan Vlahović I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Fiorentina dokonała wyceny Dušana Vlahovicia na poziomie 30 milionów euro.

Ostatnie tygodnie są dla Dušana Vlahovicia niezwykle udane. Dysponuje on bowiem regularnością w zdobywaniu bramek i jest postrzegany jako jeden z liderów Fiorentiny.

Z tego też powodu interesują się nim zamożniejsze podmioty. Kilka dni temu pisaliśmy o nim przede wszystkim w kontekście przenosin do AS Romy. Ponadto przewijali się też chętni z Premier League oraz Bundesligi.

Świadomi rosnącego grona obserwatorów poczynań Serba Włosi postanowili dokonać jego wyceny.

Jeśli ktoś zatem zdecyduje się go pozyskać, to na ten moment musi liczyć się z wydatkiem sięgającym 30 milionów euro. Jak podaje „Corriere dello Sport”, przy mniejszej kwocie działacze Fiorentiny nawet nie podejmą rozmów.

Urodzony w Belgradzie atakujący rozegrał w tym sezonie 23 ligowe spotkania. W tym czasie strzelił dziewięć goli. Ponadto ma też na swoim koncie jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym zespołem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy