Vrsaljko trafi do Bayeru Leverkusen?

Vrsaljko trafi do Bayeru Leverkusen? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Kicker

Sime Vrsaljko, 20-letni prawy obrońca grający w Dinamie Zagrzeb, jest jednym z głównych celów transferowych Bayeru Leverkusen na nadchodzące lato.

Zimą niemiecki klub wypożyczył z Tottenhamu Verdana Ćorlukę, ale kwota wykupu, czyli 6,5 miliona euro odstrasza działaczy Bayeru. Szybko znaleźli więc zastępcę, któym jest Vrsaljko. Chorwacki klub oczekuje za swojego piłkarza minimum 5 milionów euro.

Sime Vrsaljko jest wychowankiem Dinama Zagrzeb, w pierwszej drużynie zadebiutował w 2010 roku i od tej pory gra regularnie, zazwyczaj jako prawy obrońca, choć może równiez grać po obu stronach pomocy. Vrsaljko grał w juniorskich reprezentacjach Chorwacji, zdążył już również zadebiutować w pierwszej drużynie, znalazł się także w szerokiej kadrze na Euro 2012, którą ogłosił selekcjoner Slaven Bilić.

Na wypadek, gdyby nie udało się ściągnąć Sime Vrsaljka, działacze Bayeru mają przygotowaną listę rezerwową, na której widnieją 2 nazwiska, 21-letni Sebastian Jung z Eintrachtu Frankfurt oraz 29-letni Sascha Riether z 1. FC Köln.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy