Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii

Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Aleksandar Vuković wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Artura Boruca do Legii Warszawa.

Z warszawskim zespołem pożegnał się Radosław Majecki i władze Legii rozglądają się za nowym bramkarzem. Niedawno z optymizmem na temat powrotu Boruca do klubu wypowiedział się Krzysztof Dowhań. Ponowne ściągnięcie golkipera na Łazienkowską byłoby spełnieniem marzeń wielu kibiców lidera Ekstraklasy.

Vuković stonował jednak nastroje dotyczące takiego ruchu.

- Artur Boruc zawsze jest mile widziany w tym klubie. To postać bardzo ważna dla historii Legii Warszawa. Jego sytuacja w tym momencie i fakt, że szukamy bramkarza nie jest też do końca ze sobą połączona. Artur cały czas jest w klubie Premier League i nie wiem czy realne jest sprowadzenie zawodnika z Premier League do Ekstraklasy. Jeśli byłaby możliwość, aby mieć takiego zawodnika w drużynie, to byłaby to wartość dodana. W momencie, gdy jest to mało realne, nie ma powodu, by o tym rozmawiać - przyznał opiekun Legii, który dopiero co podpisał nowy kontrakt z klubem.

Umowa 40-letniego Boruca z Bournemouth była ważna do 30 czerwca, ale przedłużono ją do faktycznego zakończenia sezonu. Dalsza przyszłość bramkarza nie jest jeszcze rozstrzygnięta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy