Vuković po meczu z Rangersami: Widziałem pewne rzeczy wcześniej niż widzą je inni

Vuković po meczu z Rangersami: Widziałem pewne rzeczy wcześniej niż widzą je inni fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: TVP Sport

W pierwszym meczu 4. rundy eliminacji do Ligi Europy Legia Warszawa rywalizowała dzisiaj ze szkockim Rangers FC. Zawody zakończyły się bezbramkowym remisem, co Aleksandar Vuković uważa za zadowalający rezultat.

Po przebrnięciu przez trzy rundy eliminacyjne tym razem „Wojskowym” przyszło się zmierzyć z wicemistrzem Szkocji. Ostatecznie, po 90 minutach gry, gole nie padły. W związku z tym warszawiacy na Ibrox Stadium pojadą bez zaliczki, ale i ujemnego wyniku bramek.

Pomimo tego, że kibice zgromadzeni dziś przy Łazienkowskiej nie obejrzeli piłki w siatce, Aleksandar Vuković uważa, że był to dobry mecz.

– Jestem zadowolony z postawy drużyny oraz tego, jak rozegraliśmy to spotkanie. Uważam, że był to dobry mecz, w którym zagrały dwie drużyny wysokiej klasy. Mogliśmy się dzisiaj przekonać, że Rangers FC to drużyna klasowa, powiedzmy na poziomie Premier League. (…) Przeciwstawiliśmy się jej godnie: walczyliśmy, mieliśmy swoje sytuacji, oni również. Jeżeli zatem musiało się to skończyć remisem, to 0:0 jest najlepszym wynikiem z możliwych, a my szykujemy się już do rewanżu – powiedział. 

– Widziałem pewne rzeczy wcześniej niż widzą je inni, dlatego ja nigdy nie biorę wyniku jako czynniku decydującego, on bywa często niesprawiedliwy. Najważniejsza jest sama gra, to, czy drużyna wykonuje pracę, której od niej wymagamy. (…) Jestem zadowolony z postawy swoich zawodników i kiedy się to zmieni, na pewno o tym powiem. Obecnie należą się im same słowa uznania za to, jak pracują i ile z siebie dają – dodał.

Rewanż z Rangers FC odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 20:45. W międzyczasie Legia Warszawa zmierzy się z ŁKS-em Łódź.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy