Walerian Gwilia rozpoczął treningi z Legią Warszawa [OFICJALNIE]

Walerian Gwilia rozpoczął treningi z Legią Warszawa [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała we wtorek, że Walerian Gwilia rozpocznie treningi z pierwszym zespołem.

Walerian Gwilia od 30 stycznia pozostaje bez przynależności klubowej po tym, jak rozstał się z Rakowem Częstochowa. Gruzin w ostatnim czasie borykał się z kłopotami zdrowotnymi, które były związane z kolanem.

Wydaje się, że wszystko wraca do normy, bo poprosił on Legię Warszawa o zgodę na treningi, a ta przystała na jego propozycję.

„Reprezentant Gruzji, były zawodnik stołecznego klubu Valeriane Gvilia, za zgodą sztabu szkoleniowego dołączy do treningów z zespołem.

Valeriane Gvilia wraca do zdrowia po kontuzji kolana. Klub umożliwi mu możliwość treningu i dojścia do optymalnej dyspozycji fizycznej razem z drużyną. W zajęciach będzie uczestniczył już od najbliższego wtorku” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Bardzo możliwe, że jeśli Gruzin pozostawi po sobie dobre wrażenie, otrzyma propozycję dołączenia do Legii Warszawa.

28-latek to były zawodnik między innymi Górnika Zabrze, który w barwach „Wojskowych” występował w latach 2019-2021. Wspólnie z tym zespołem sięgnął po dwa mistrzostwa Polski.

Gwilia rozegrał dla Legii łącznie 70 meczów, a jego dorobek to 11 bramek oraz 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy