Ważna asysta Jakuba Kamińskiego w barwach Wolfsburga [WIDEO]

2024-09-22 16:28:52; Aktualizacja: 5 dni temu
Ważna asysta Jakuba Kamińskiego w barwach Wolfsburga [WIDEO] Fot. TV
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Jakub Kamiński zanotował asystę przy bramce na 2:2 podczas meczu z Bayerem Leverkusen.

Asysta Jakuba Kamińskiego przeciwko Bayerowi Leverkusen:

VfL Wolfsburg w czwartej kolejce Bundesligi podejmuje u siebie urzędującego mistrza Niemiec.

Xabi Alonso względem spotkania w Lidze Mistrzów zdecydował się na zmiany kadrowe, ale już po pięciu minutach jego zespół zaczął przegrywać.

„Aptekarze”, jak to mają w zwyczaju, odrobili straty i w 32. minucie prowadzili 2:1.

37. minuta przyniosła rzut rożny dla „Wilków”. Do stałego fragmentu gry podszedł Jakub Kamiński. Polak dośrodkował piłkę na głowę Sebastiaana Bornauwa, a ten dał swojej drużynie wyrównanie.

Była to zatem bardzo ważna asysta Kamińskiego.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy gospodarz odzyskał prowadzenie. Dokonał tego za sprawą Mattiasa Svanberga.

Wracając do Kamińskiego, ma on za sobą udane tygodnie. Najpierw podczas przerwy na mecze reprezentacyjne zagrał od pierwszych minut przeciwko Chorwacji, a teraz notuje udany występ na tle mistrza Niemiec.