WBA odrzuca kolejną ofertę za Kuszczaka

WBA odrzuca kolejną ofertę za Kuszczaka
Redakcja
Redakcja
Źródło: PAP

Pomimo wcześniejszych zapewnień menedżera Bryana Robsona, że transfer Tomasza Kuszczaka do Manchesteru United jest sprawą otwartą, West Bromwich Albion odrzucił kolejną ofertę za Polaka. "Czerwone Diabły" zao(...)

Pomimo wcześniejszych zapewnień menedżera Bryana Robsona, że transfer Tomasza Kuszczaka do Manchesteru United jest sprawą otwartą, West Bromwich Albion odrzucił kolejną ofertę za Polaka. "Czerwone Diabły" zaoferowały tym razem ponoć 2,5 mln funtów, jak się okazuje dla włodarzy z The Hawthorns to wciąż za mało.

Wydaje się, że głównym powodem dla którego bramkarz nie może spełnić swoich najskrytszych marzeń jest napastnik MU, Giuseppe Rossi. Kierownictwo WBA powtarza, że jeżeli Sir Alex Ferguson chce Kuszczaka to musi oprócz pieniędzy wypożyczyć utlentowanego włoskiego snajpera. Szkoleniowiec "Red Devils" nie chce się jednak zgodzić na taką transakcję i sprawa transferu 24-latka w dlaszym ciągu pozostaje w martwym punkcie.

"W chwili obecnej nie widzę możliwości sprzedania Tomasza Kuszczaka do Manchesteru United. Byłoby to znaczne osłabienie drużyny, a chcemy walczyć o awans do ekstraklasy. Jeśli w zamian za Kuszczaka nie otrzymamy Rossiego, transfer, mimo gotówki, nie przyniesie nam żadnych korzyści." - mówi o kłopotach związanych z transferem Kuszczaka, dyrektor WBA Jeremy Peace.

"To na pewno rozczarowanie dla Kuszczaka, ponieważ wyraził chęć przejścia do ManU. To do zarządu należy jednak decyzja o tym, co jest dobre dla klubu. Nie sprzedamy go więc, jeśli umowa nie będzie nas satysfakcjonować. Nie mamy problemów finansowych i nie musimy nikogo sprzedawać." - dodał, wciąż stawiając na swoim.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy