Węgierski powrót na trybuny

Węgierski powrót na trybuny
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Magyar Labdarúgó Szövetség

Magyar Labdarúgó Szövetség, czyli Węgierski Związek Piłki Nożnej poinformował o planowanym powrocie kibiców na trybuny.

Choć liga węgierska powróciła dopiero w ostatni weekend, federacja przyznała dzisiaj, że kibice, póki co w ograniczonej liczbie, będą mogli znów pojawić się na stadionach.

Decyzja ta, podjęta dzięki zgodzie rządu, nie zdejmuje jednak wszystkich obostrzeń. Organizatorzy meczów będą zobowiązani do utrzymywania trzech miejsc odstępu między poszczególnymi kibicami, żaden z fanów nie może też siedzieć bezpośrednio za drugim. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy, a także pracownicy znajdujący się podczas meczów wokół płyty boiska, będą musieli z kolei przechodzić regularne testy na koronawirusa.

Federacja decyzję w sprawie wpuszczenia kibiców na stadiony pozostawiła w gestii poszczególnych klubów. Zarazem potwierdzono, że już wkrótce ruszy sprzedaż biletów na przyszłotygodniowy finał Pucharu Węgier pomiędzy Honvédem i Mezőkövesdi, który odbędzie się na Stadionie im. Ferenca Puskása w Budapeszcie.

Więcej na temat: Węgry Koronawirus

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy