2024-06-15 16:39:03; Aktualizacja: 4 dni temu
Węgrzy z golem kontaktowym! Idealne dogranie Dominika Szoboszlaia [WIDEO] Fot. TV
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: TVP Sport

W 66. minucie spotkania Barnabás Varga, po asyście Dominika Szoboszlaia, zmniejszył przewagę Szwajcarów nad Węgrami (1:2).

Węgry nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Mimo niekorzystnego wyniku, na który złożyły się bramki Szwajcarów - Kwadwo Duaha i Michela Aebischera, w 66. minucie spotkania gola kontaktowego zdobył Barnabás Varga.

Napastnik Ferencvárosu wpadł w pole karne, zdobywając bramkę głową po wymierzonym dośrodkowaniu Dominika Szoboszlaia i ponownie tchnął nadzieję w swoją reprezentację. Wydarzenie to sprawiło, że z każdą minutą oglądać możemy coraz bardziej intensywne ataki Węgrów, którzy do tej pory zdominowani byli przez rywali. Do końca rywalizacji zostało przynajmniej dziesięć minut.