„Welcome to the jungle”. Kibice Legii Warszawa pokazali klasę

„Welcome to the jungle”. Kibice Legii Warszawa pokazali klasę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa mierzy się z Aston Vilą w Lidze Konferencji Europy, a przy okazji tego spotkania fani wicemistrza Polski zaprezentowali efektowną oprawę.

Legia w czwartek rozpoczyna zmagania w ramach Ligi Konferencji Europy. Naprzeciw wicemistrzów Polski stoi Aston Villa.

Ranga spotkania jest duża, co niewątpliwie czują fani wielokrotnego mistrza kraju.

W związku z tym postanowili oni uświetnić ten dzień znakomitą oprawą.

Na popularnej „Żylecie” pojawiła się sektorówką goryla, a pod nią podpis „Welcome to the jungle”, co znaczy w wolnym tłumaczeniu „Witamy w dżungli”.

Odnosi się to do niesamowitej atmosfery, którą każdorazowo stwarzają na Łazienkowskiej fani stołecznej drużyny.

Legia Warszawa rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia i prowadzenia 1-0 po bramce Pawła Wszołka, ale Aston Villa chwilę później zdołała wyrównać za sprawą trafienia Jhona Durana.

Na tablicy wyników zatem 1-1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy