Wenger: Henry musi wrócić

Wenger: Henry musi wrócić
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Arsenal FC

Wszystko co dobre, szybko się kończy i nie inaczej jest w wypadku wielkiego powrotu Francuza na Emirates Stadium. Arsene Wenger potwierdził, że Thierry Henry powróci do Stanów Zjednoczonych 16 lutego.

Jeszcze niedawno menedżer Arsenalu łudził się, że jest szansa na przedłużenie wypożyczenia Henry’ego o kolejne dwa tygodnie. Wątpliwości rozwiał trener New York Red Bulls, Hans Backe, oświadczając, że Francuz zgodnie z planem pojawi się w Stanach Zjednoczonych i weźmie udział w treningach przygotowujących drużynę do nowego sezonu. 

 
Wenger zamierza wykorzystać ostatnie dni pobytu Henry’ego w Arsenalu i włączył go do składu na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Milanowi. Dzień później Francuz wróci do Nowego Jorku.
 
- Byłbym szczęśliwy gdyby Thierry mógł zostać z nami jeszcze przez dwa tygodnie. Musi jednak wrócić, a my musimy być w porządku wobec klubu z Nowego Jorku – zasmucił fanów Arsenalu Wenger.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy