Wenger: Henry musi wrócić

Wenger: Henry musi wrócić
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Arsenal FC

Wszystko co dobre, szybko się kończy i nie inaczej jest w wypadku wielkiego powrotu Francuza na Emirates Stadium. Arsene Wenger potwierdził, że Thierry Henry powróci do Stanów Zjednoczonych 16 lutego.

Jeszcze niedawno menedżer Arsenalu łudził się, że jest szansa na przedłużenie wypożyczenia Henry’ego o kolejne dwa tygodnie. Wątpliwości rozwiał trener New York Red Bulls, Hans Backe, oświadczając, że Francuz zgodnie z planem pojawi się w Stanach Zjednoczonych i weźmie udział w treningach przygotowujących drużynę do nowego sezonu. 

 
Wenger zamierza wykorzystać ostatnie dni pobytu Henry’ego w Arsenalu i włączył go do składu na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Milanowi. Dzień później Francuz wróci do Nowego Jorku.
 
- Byłbym szczęśliwy gdyby Thierry mógł zostać z nami jeszcze przez dwa tygodnie. Musi jednak wrócić, a my musimy być w porządku wobec klubu z Nowego Jorku – zasmucił fanów Arsenalu Wenger.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy