Wenger: Po Arsenalu nadal będę trenerem

Wenger: Po Arsenalu nadal będę trenerem
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: BeIN Sports

Arsène Wenger poinformował, że po odejściu z Arsenalu zamierza kontynuować swoją karierę trenerską.

Francuski szkoleniowiec przyznał na łamach angielskich mediów, że nie może być pewny pozostania w Arsenalu. Jedyne, co do czego ma pewność, to chęć kontynuowania kariery szkoleniowca nawet wtedy, gdy odejdzie już z Londynu.

W ostatnim czasie plotki na temat odejścia Wengera z ekipy „Kanonierów” są coraz silniejsze. W mediach zaczęły się nawet pojawiać nazwiska potencjalnych następców Francuza, a jednym z najpoważniejszych kandydatów jest Thomas Tuchel.

- Tak, oczywiście chcę trenować tak długo, jak długo pozwala mi forma fizyczna i przyświeca cel robienia tego. Wiem, że to zależy przede wszystkim od tego, jak będę czuł się pod względem fizycznym i mentalnym.

- To decyzja, którą będę musiał podjąć na pewnym etapie kariery. W tym momencie staram się żyć chwilą i pracować z całych sił dla mojego klubu. Nie martwię się za bardzo tym, co może mi się przytrafić.

- Nie ma możliwości, by pracować w klubie formatu Arsenalu przez 22 lata i nie oddać się mu w pełni, nie poświęcić życia. To nie zmieni się aż do końca sezonu, aż do końca mojego kontraktu. Nie wiem jeszcze, co zrobię – powiedział Wenger.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy