Wenger przed ostatnim meczem u siebie: Za tym będę najbardziej tęsknić

Wenger przed ostatnim meczem u siebie: Za tym będę najbardziej tęsknić
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Arsenal | Daily Mirror

Arsène Wenger poświęcił chwilę, by przekazać kilka słów w programie meczowym przed spotkaniem przeciwko Burnley.

O godzinie 17:30 „Kanonierzy” podejmą u siebie Burnley. Będzie to nie tylko pojedynek o to, kto awansuje bezpośrednio do fazy grupowej Ligi Europy - jest to też ostatni mecz Arsenalu przed własną publicznością w tym sezonie, a co za tym idzie, będzie to okazja na pożegnanie Arsène'a Wengera. Menedżer ogłosił, iż obecny sezon jest jego ostatnim w roli menedżera londyńczyków.

Arsenal wydał specjalny program meczowy dla kibiców, który jest poświęcony w głównej mierze właśnie Francuzowi. Szkoleniowiec udzielił z tej okazji wywiadu, w którym mówi o tym, czego najbardziej będzie mu brakować po opuszczeniu „The Gunners”.

- To, za czym najbardziej będę tęsknić, to rywalizacja sama w sobie - mówi Wenger, a jego słowa cytuje „Daily Mirror”.

To złożone uczucie, dzielenie się emocjami z ludźmi, z którymi pracujesz na co dzień, chęć odczucia czegoś razem i cel, który zawsze jest przed tobą. Będę tęsknić za intensywnością tego wszystkiego, ponieważ to wszystko, co mam w swoim życiu.

- Powiedziałbym, że to co łączy wszystkie moje drużyny z tych wszystkich lat, to wola gry jako jedność, z dużym tempem, upewnienie się, że zawodnicy dążą do kolektywnej gry. W każdym ruchu bierze udział co najmniej trzech graczy, wyrażają swój talent, sprawiają, że ludzie widzą w ich grze dzieło sztuki.

Wengera czekają jeszcze trzy spotkania w roli menedżera Arsenalu. Oprócz wspomnianego pojedynku z Burnley, następnie „Kanonierów” czekają dwa wyjazdy - do Leicester, a następnie do Huddersfield.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy