Wenger w Ligue 1? ESPN: Francuz zainteresowany pracą w Lyonie

Wenger w Ligue 1? ESPN: Francuz zainteresowany pracą w Lyonie fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Jak podaje ESPN, Arsène Wenger jest zainteresowany objęciem Olympique'u Lyon.

Zdaniem powyższego źródła przejęcie rodzimego zespołu stanowiłoby dla francuskiego szkoleniowca ciekawe wyzwanie i 69-latek jest gotowy, by się go podjąć. Na razie nie podano jednak więcej szczegółów, a ESPN dodaje, że duże szanse na pozostanie nowym trenerem OL ma również Laurent Blanc.

Wenger pozostaje wolnym szkoleniowcem od zeszłego roku, kiedy to odszedł z Arsenalu. Od tamtej pory media łączyły go z wieloma klubami, ale Francuz nie podpisał żadnego kontraktu. Ostatnio wykluczył powrót do pracy w Anglii.

- Zdecydowałem, że muszę pracować poza Premier League, ponieważ jestem zbyt związany z Arsenalem. Miałem kilka propozycji z Anglii, ale wszystkie odrzuciłem. Nie chcę mówić o konkretnych klubach, ponieważ to by było nie fair wobec działaczy - stwierdził Wenger, który cały czas jest również kuszony posadą dyrektorską przez FIFA.

Przypomnijmy, że wczoraj z OL zwolniono Sylvinho. Na razie drużynę poprowadzi Gérald Baticle - dotychczasowy asystent Brazylijczyka. Aktualnie zajmuje ona czternaste miejsce w tabeli Ligue 1.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy