West Ham: Odejście Hallera przesądzone. „Młoty” wytypowały potencjalnego następcę

West Ham: Odejście Hallera przesądzone. „Młoty” wytypowały potencjalnego następcę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I RMC Sport

Transfer Sébastiena Hallera z West Hamu do Ajaksu jest przesądzony. Niewykluczone, że jego miejsce w ekipie „Młotów” zajmie Moussa Dembélé - podaje RMC Sport.

Jak poinformował Fabrizio Romano, Haller przejdzie do Ajaksu za 25 milionów euro, co będzie największym transferem w historii amsterdamskiego klubu (jest on rekordzistą również w przypadku West Hamu - 50 milionów euro). 26-letni napastnik dogadał się już z nowym zespołem i wkrótce przejdzie testy medyczne, które zwieńczy podpisanie kontraktu ważnego do 30 czerwca 2025 roku.

Zgodnie z doniesieniami Loïca Tanziego z RMC Sport, West Ham chce pozyskać w miejsce Hallera 24-letniego Dembélé, który reprezentuje barwy Olympique’u Lyon. Władze klubu nie chcą się z nim żegnać, zwłaszcza w środku sezonu, ale decydujące będzie to, jakie pieniądze położą na stole londyńczycy.

Dembélé od dawna łączy się z przeprowadzką do Premier League. Na przestrzeni kilku ostatnich okien w kontekście jego transferu wymieniało się kilka klubów, w tym Chelsea oraz Manchester United.

W tym sezonie napastnik strzelił tylko jednego gola w Ligue 1. Łącznie zdobył do tej pory 45 bramek w koszulce OL. Potrzebował do tego 108 meczów. Aktualnie Francuz pauzuje z powodu złamania ręki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy