West Ham United pokrzyżuje plany Milanu? Anglicy z ofertą za obrońcę

West Ham United pokrzyżuje plany Milanu? Anglicy z ofertą za obrońcę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

West Ham United złożył Fiorentinie propozycję dotyczącą dokonania transferu definitywnego z udziałem Nikoli Milenkovicia - poinformował Gianluca Di Marzio.

Przedstawiciele londyńskiego klubu pracują usilnie nad wzmocnieniem swojej formacji defensywnej i w ostatnich tygodniach wyrazili chęć do nawiązania współpracy z między innymi Jamesem Tarkowskim z Burnley, Callumem Chambersem z Arsenalu, Daniele Ruganim z West Hamu United oraz Wesleyem Fofaną, który przeniósł się już do Leicester City.

Gianluca Di Marzio uważa, że do wymienionych wyżej piłkarzy dołączył teraz również Nikola Milenković z Fiorentiny.

22-latek należy do grona wyróżniających się zawodników występujących na boiskach Serie A i z tego też powodu znajduje się także na celowniku Milanu.

„Rossoneri” mieli do niedawna wyżej umieszczonego na liście życzeń wspomnianego Fofanę, ale w zaistniałej sytuacji mogą skierować się ku podjęciu próby sprowadzenia serbskiego defensora.

Do podjęcia rywalizacji z ekipą z San Siro nie chcą z kolei dopuścił „Młoty”, dlatego miały już wystosować ofertę za Milenkovicia w wysokości 25 milionów euro.

Władze „Violi” zastanawiają się obecnie nad jej przyjęciem lub odrzuceniem, co nie działa na korzyść West Hamu United w przypadku włączenia się na poważnie do walki o względy 22-latka przez AC Milan.

Środkowy obrońca trafił do ekipy z Florencji z Partizana w lipcu 2017 roku za nieco ponad 5 milionów euro. Od tego czasu wystąpił w 98 spotkaniach Fiorentiny i strzelił w nich osiem goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy